SELES DZ-400/F (Tek Çene-Masa Üstü) Vakum Makinesi Daha büyük görüntüle

SELES DZ-400F (Tek Çene-Masa Üstü) Vakum Makinesi

ÖZELLİKLERİ
 
SELES vakumlama makineleri tamamen 304 kalite paslanmaz çelikten Avrupa standartlarında ergonomik dizayn ve sağlam yapıda imal edilmiştir. 

Ürün Bilgileri


Yeni ürün

Stokta yok

10.000,00 TL

DZ serisi vakumlama makineleri kapağını kapattığınızda otomatik olarak vakum yapmaya başlar. Sırası ile iç havanın boşaltılması, yapıştırma, baskı ve havanın alınması işlemleri uygulanır. Bu şekilde paketlenmiş ürünler paslanma, erime, rutubet, koku gibi zararlı dış etkenlerden korunmuş olur. Dış etkenlerden korunmuş olmanın yanında ürünün raf ömrüde uzar. Şeffaf üst kapak sayesinde vakumlanan ürünlerin izlenmesi, kolay kullanılabilen tuş takımı sayesinde otomatik kontrol imkanı sağlar. Güvenli elektrik dizaynı ve sağlam mekanik gövde yapısı. Kolay taşınabilir set üstü vakum makinası.
KULLANIM ALANLARI

SELES taze ve işlenmiş et ve et ürünleri, her türlü beyaz peynir, kaşar, dil, çerkez, füme, tulum peyniri, salam, sucuk , sosis, pastırma, kavurma, su ürünleri, balık, füme balık, kerevit, kuruyemiş, fındık, yer ve Antep fıstığı, kahve, kuru kayısı, kuru incir, siyah ve yeşil zeytin, kurutulmuş domates, salamura asma yaprağı, yufka ve milföy hamuru vb.ürünlerin yanı sıra vakum torbasına giren her şeyi ambalajlayabilecek özelliktedir. Ürünümüz Türkiye geneli servis ağı ve bol yedek parça imkanı sunar.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ: 

Pompa Kapasitesi : 20m³/h 
Yapıştırma : Tek Çene 
Hazne İç Ölçüleri : En 420 x Boy 440 x Yükseklik 115 mm 
Makine Dış Ölçüleri : En 476 x Boy 553 x Yükseklik 500 mm 
Gıda Gazı : Opsiyonel 
Net ağırlık : 76 kg 
Çalışma Gerilimi : 220V / 50Hz
Garanti Belgesi:24 Ay